Sport

Juventusi në çerekfinale të Kupës së Italisë

22:21 | 11 January 2017
jjjjj

Juventus ka kaluar në çerekfinale të Kupës së Italisë. Kampioni italian mposhti Atalantan në shtëpi, 3:2.

Golat për bardhezinjtë i realizuan Dybala, Mandzukic dhe Pjanic. Ndërkohë, për mysafirët realizuan Konko dhe Lath.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)