Lifestyle

Ka krijuar pamje ëndërrimtare për çdo shenjë të horoskopit: Shikojeni tuajën dhe aplikojeni për t’u dukur unike (Foto)

14:35 | 18 April 2017
landscape-1478014940-makeup-artist-horoscopes-1492499423-780x439

Nëse jeni adhuruese e astrologjisë, atëherë padyshim se do të bëheni edhe adhuruese e artistes së makijazhit Setareh Hosseini, sepse kjo modele nga Toronto ka krijuar një seri të pamjeve mahnitëse për çdo shenjë të horoskopit – dhe çdonjëra nga to është më mahnitëse se tjetra.

Setareh shpjegon se secili dizajn përfaqëson trajta të ndryshme të personalitetit dhe pamjet i ka bazuar në ato trajta, gjë që i bën ato më të veçanta.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Telegrafi ju sjell më poshtë këto 12 pamje nga artistja në fjalë, ndërsa nëse dëshironi të dukeni më unike se asnjëherë më parë, vetëm aplikojeni dizajnin e shenjës tuaj:

Ujori

Luani

Virgjëresha

Peshorja

Skorpioni

Shigjetari

Bricjapi

Peshku

Dashi

Demi

Binjakët

Gaforrja

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)