Rozë

Këngëtarja serbe që e akuzoi Kardashian për kopjim zhvishet 100% (Foto+18)

19:12 | 11 January 2017
jelena_1484159452-3297032

Jelena Karleusa është bërë shumë e zëshme para disa kohësh kur akuzoi Kim Kardashian se ajo po i kopjonte stilin e veshjes.

Në disa foto që ajo kishte krahasuar veshjet e saj me ato të yllit televiziv shihej ngjashmëria e madhe mes tyre por nuk dihet nëse pretendimet e këngëtares ishin të vërteta.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Mirëpo, një mënyrë tjetër për të qëndruar në ‘maje’ të lajme rozë, përpos akuzave të tilla është edhe zhveshja.

E që publiku e fansat e saj të kenë arsye për ta mbajtur emrin e saj në gojë ajo ka realizuar një fotoseancë të nxehtë.

E 38 vjeçja në këto foto është shfaqur goxha sensuale dhe në formë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Etiketa: