Lifestyle

Kjo bukuroshe seksi ka linja trupore të pabesueshme (Foto/Video)

15:11 | 18 April 2017
ISKRA-908973-620x358
Iskra Lawrence ka befasuar të gjithë me linjat e saj trupore

Kjo bjondië teksa po reklamonte disa bikini për një kompani, ka rënë në sy për tjetër gjë, dhe kjo është shumë e kuptueshme pse, shkruan Daily Star, trasnmeton lajmi.net.

Ajo është komentuatr mjaft shumë nga personat që e kanë parë këtë reklamë, për shkak të linjave të saj trupore, e sidomos të pasmeve dhe jo për shkak të produktit që ajo po e reklamonte.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

26-vjeçarja shihet në një video teksa luan me gjoksin e saj duke i çmendur fansat.

Kjo bukuroshe ka afërsisht 3.3 milionë ndjekës në Instagram.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)