Rozë

Kjo është femra që i mori Ganiun Bleona Qerretit (Foto)

11:11 | 12 January 2017
ffg

Bleona Qereti ka pranuar publikisht se ndarja nga bashkëshorti i saj, Gani Bardhi ka qenë një nga humbjet më të mëdha në jetën e saj.

Këngëtarja madje ka qarë edhe në një emision kur i është përmendur ky fakt. Që prej ndarjes nga ai bukuroshja shqiptare nuk është parë në krahët e asnëj mashkulli tjetër. Nga ana tjetër Ganiu ka vazhduar jetën e tij dhe në krah duket se ka një super femër. / Gazeta Express/ 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)