Rozë

Kjo është këngëtarja e famshme të cilën po e kopjon Kida (Foto)

11:10 | 21 April 2017
kida1_1492765686-7160925

Kida erdhi fuqishëm në skenë dhe vazhdon të qëndron më tej në tregun muzikor.Vokali i saj vërtet i veçantë bëri për vete shumë zemra. Kida me çdo krijim muzikor vjen më ndryshe, por nuk i ikën stilit të saj.

Por diçka që vëmë re te këngëtaret tona, është fakti se ju mungon orgjinaliteti ne pamje. Dhe në këtë rast edhe Kida ka një person, ku kopjon aq bukur dhe është inspirim për të dhe kjo është këngëtarja Cassie.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kida kopjon në shumë detaje dhe ajo që vërehet aq shumë është stili i flokëve identike, por të themi me gojën plot se ato aq shumë edhe ngjasojnë njëra me tjetrën, transmeton Kosovarja.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)