Rozë

Kjo ishte Zaimina Vasjari para operacioneve plastike (FOTO)

12:50 | 11 January 2017
zajmina-vasjari

Zaimina Vasjari është njëra nga femrat më seksi të estradës shqiptare.Ajo përfolet për linjat tejet seksi ,dhe për bukurin e saj unike .

Mirëpo jo gjithmonë ajo kishte këtë pamje të cilën ka aktualisht .Bukuroshja që ta ketë këtë pamje ka shpenzuar mjaftë e kjo foto që sovrani.info siguroi për ju dëshmon  shumë duke parë interventimet kirurgjike të këngëtares.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)