Rozë

Kur Jehona del me bikine, gjoksi i saj gjigant “dridh” zemrat e meshkujve (Foto/Video)

21:38 | 21 April 2017
jehona_1492803193-4992452

Ata që përcjellin Jehona Dreshaj duhet të kenë kujdes pasi që ajo është e rrezikshme për njerëzit e ligë nga zemra

Bukuroshja shqiptare Jehona Dreshaj ka postuar një foto në largësi në bikine dhe normalisht në plan të parë ka ardhur gjoksi i saj gjigant.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Jehona, e cila është motra e këngëtares dhe bukuroshes Afërdita Dreshaj, vjen në këtë foto si në largësi, por kjo është e mjaftueshme që t’ja vëreni gjoksin gjigant të saj, shkruan GazetaExpress.

Për më shumë kur ajo është në bikine e poston edhe video shumë seksi bashkë me shoqen e saj Xhesika Berberi.

Tjera herë, Jehona bën mirë të pushojë nga profesioni i saj i avokates dhe të merret pak me këtë profesionin tjetër, t’i bëj të lumtur meshkujt me fotot e saj seksi në rrjetet sociale

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)