Lajme

Kushti i AKR-së është për një koalicion organik, nuk e përsërisim gabimin! (video)

21:08 | 21 April 2017
korab-sejdiu

Korab Sejdiu prej AKR’s, ne Rrokum Roll ne Televizionin Rrokum, ka thane se tash si kusht i AKR’s asht nji koalicion organik dhe se nuk kemi me perserite gabimin si ne te kaluemen.

Sejdiu ka thane se AKR tash asht nji subjekt ku po kerkon njerez dhe te ri te cilet jane te gatshem me qene aktiv politikisht dhe jane ne gjendje me shfrytezue AKR’n si nji transport per me ba ndryshime ne kete vend.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“E kemi nji fluks te madh prej te rive, te cilet jane te gatshem me kontribue dhe ja duen te miren vendit, jo vetem me fjale, por edhe me vepra”, ka thane Sejdiu.

Per ma shume shiheni videon e plote:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)