Rozë

Ky është kodi që po i bashkon Era Istrefin dhe Roza Latin (Foto)

11:30 | 21 April 2017
era-roz_1492766780-6702294

Ato të dyja vërtet nuk i bashkon profesioni, por diçka tjetër po.

Era Istrefi dhe Roza Lati mbrëmjen e kaluar kanë patur një urim të përbashkët për festimin e pirjes së canabisit. Nëse keni pare shënimin 4/20, është një kod-term që i referohet konsumit rë canabisit sidonos pirjes së tij në orën 4:20 të mëngjesit dhe festohet me 20 prill në SHBA (4/20).Si duket Roza dhe Era kanë një dobësi të veçantë për bimën e quajtur “paqja jeshile” të cilën nuk harruan ta kujtonin në datën e caktuar, transmeton intv.al. Ndërkohë që Roza e ka uruar me një nga fotot e saj të realizuara së fundmi ku mban një cigare të tillë në gojë, Era me një kapele mbi të cilën shkruhej thjeshtë “Happy 4”.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)