Sport

Ky është objektivi kryesor i Prishtinës!

16:17 | 11 January 2017
pprrrrrr

FC Prishtina i ka nisur përgatitjet për sezonin pranveror, gjatë të cilit do të vazhdojë të udhëhiqet nga trajneri gjerman, Lutz Lindemann, i cili e mban edhe postin e drejtorit sportiv.

Klubi bardhekaltër ka konfirmuar se gjermani të enjten do t’i bashkohet skuadrës pas disa javë pushimesh që kaloi në familjen e tij në Gjermani, shkruan zeri.info.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Aktualisht stërvitjet po i udhëheq ndihmësi i Lindemannit, Mentor Miftari, me bashkëpunëtorë. Bardhekaltrit besojnë se do ta fitojnë titullin dhe Kupën.

Image

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)