Rozë

Ky është shteti ku Rita ka famën ndërkombëtare (Foto)

00:25 | 21 April 2017
ora_1492726022-7003044

Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtarja më e njohur dhe më me influencë në Kinë.

Në një postim të bërë nga motra e Rita Orës, Elena Ora, një statujë shihet ku shkruan se Rita Ora ka marrë një mirënjohje tjetër.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Në këtë statujë, Rita Ora njihet si këngëtarja ndërkombëtarja më e njohur dhe më me influencë në Kinë.

Rita së fundi është ftuar prej shtetit kinez me rastin e ndarjes së çmimeve të muzikës.

Rita ka zgjedhur të paraqitet me një fustan të artë që e bën atë të duket mjaft bukur.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...