Sport

Lajme të mira tek Drenica!

16:45 | 11 January 2017
drenica

Skuadra e Drenicës pritet të startojë gjatë ditës së enjte me fazën e parë përgatitore për stinorin pranveror.

Drejtuesit e këtij klubi kanë gjetur zgjidhjen për temperaturat e ulëta që po mbretërojnë në vend, duke siguruar dy ambiente të mbyllura për të vazhduar me seancat stërvitore, shkruan Gazetasheshi.com.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Pjesa e parë e përgatitjeve pritet të zhvillohet në vend, ndërkohë që fazën finale drenicasit mund ta zhvillojnë edhe jashtë vendit.

Krahas fillimit të përgatitjeve drejtuesit e skuadrës kanë menduar edhe për përforcime, të cilat shumë shpejtë priten të bëhen zyrtare.

Kështu drejtuesit e klubit kanë demantuar të gjithë se “Shqiponjat” tashmë janë në gjum, duke u rikthyer fuqishëm me fazën përgatitore dhe sjelljen e disa futbollistëve në “Bajram Aliu”.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)