Rozë

Ledri pozon me duart plot para, por kjo është veshja e tij që i çuditi të gjithë (Foto)

15:39 | 21 April 2017
ledri-770x445-1-650x358

Reperin Ledri Vula gjithmonë e kemi parë me veshje sportive.

Por, ai sot përmes një fotoje të hedhur në Facebook ka habitur fansat, pasi ka pozuar me kostum, shkruan lajmi.net

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Si një zotëri, ai shihet se në duar ka një shumë parave, ndërsa në gojë një cigare.

E gjithë kjo foto, duke ngjarë në Pablon përshtatet me projektin e ri që e ka lansuar dje bashkë me Skerdin, Gjikon dhe Lumi B.

18033868_1108426575930692_7846842269121187215_n

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)