Rozë

Lindsey Peals çmend me bluzën e hapur!

08:16 | 12 January 2017
750full-lindsey-pelas-750x478

Lindsey Pelas është një ndër modelet e cila kohëve të fundit po “çmend” Instagramin.

Lindsey është një ndër modelet më të ndjekura dhe më të famshmet në rrjetin social Instagram, ku ajo vazhdimisht poston foto të nxehta për 3 milionë ndjekësit e saj, transmeton Gazeta Blic.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Ajo shquhet për asetet e saj super seksi, e sidomos për gjoksin e saj shpërthyes pas të cilit çmenden meshkujt.

Më poshtë sjellim për ju disa nga fotot më “hot” të super modeles.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)