Sport

Manaj vërshohet nga ofertat (Foto)

11:12 | 12 January 2017
ma

Rey Manaj, sulmuesi i Interit, gjatë janarit pritet të bëhet me skuadër të re.

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare, Rey Manaj, është ndarë me skuadrën e Pescaras, ku ishte huazuar nga Interi gjatë verës.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Por, gjatë këtyre ditëve sulmuesi nga Lushnja pritet të bëhet me skuadër të re. Sipas Calciomercato.com skuadra nga Serie B, Perugia, e kërkon me çdo kusht Manajn.

Manaj ka oferta edhe nga dy ekipe tjera të Serie B: Barit dhe Ceseanas, përcjell Express.

Por, jo vetëm kaq. 19-vjeçari kërkohet edhe nga ekipe jashtë Italisë si: ekipi nga La Liga, Las Palmas dhe skuadra nga Bundesliga, Ingolstadt. /Express/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...