Rozë

Marina Vjollca shëmtohet përmes efekteve të rrjeteve sociale! (Video)

07:51 | 12 January 2017
marina-1-780x439

Ajo konsiderohet si një nga moderatoret më seksi për momentin. Bëhet fjalë për Marina Vjollcën e cila ka shpërndarë së fundmi një video në Instagram, ku ajo dhe partneri i saj, reperi Getoar Selimi, shfaqen tepër të shëmtuar.

 Marina ka përdorur efektet e aplikacionit Snapchat në mënyrë për tu dukur qesharake.

Kjo video është përcjell me shumë të qeshura tek ndjekësit e tyre në rrjetet sociale, të cilët janë mësuar t’i shohin gjithnjë të bukur dhe jo me deformime të tilla në fytyrë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Etiketa: