Sport

Milot Rashica kontrollohet nga policia (VIDEO)

21:44 | 11 January 2017
13939608_890037954436322_3239708077643686155_n

Ylli i Kosovës, Milot Rashica nuk ka pasur eksperiencë të mirë gjatë një udhëtimi që ka bërë me tren.

Ai është ndalur nga policia, ku është kontrolluar në detaje.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Por, kjo duket se nuk e ka shqetësuar Rashicën, i cili gjatë tërë kohës i ka marrë me kamerë dhe është tallur me ta, duke thënë se policisë po i pëlqejnë këpucët e tij.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)