Rozë

Motrës së Afërditës, ky fustan mezi po ia mban gjoksin bombastik (Foto)

10:36 | 21 April 2017
jehonaaaa_1492763534-8420755

Jehona Dreshaj, motra e modeles dhe këngëtares së njohur Afërdita Dreshaj ka kohë që ka marrë gjithë vëmendjen e medieve rozë.

Ajo njihet për format e saj bombastike, transmeton Gazeta Express.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Së fundmi ajo ka postuar foto e video në profilin e saj në Instagram ku duket më seksi se kurrë.

E veshur me një fustan të zi e duke vënë në pah gjoksin e saj, ajo do t’ju çmend të gjithëve .

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)