Rozë

Ndizeni fundjavën: Të pasmet që kanë thyer rrjetin (Foto)

16:58 | 21 April 2017
kkk-2

Motrat Khloe dhe Kourtney Kardashian postuan në rrjetet sociale fotot të pasmeve të tyre, në një garë që nuk po njeh të ndalur. BBC thotë se bota ka hyrë në epokën e të pasmeve.

Në fotogaleri gjeni yjet me fundshpinën më seksi në planet.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)