Rozë

Në përkrahje të Ramush Haradinajt, Meda këndon edhe në New York (Video)

16:12 | 10 January 2017
meda-protesta

Para misionit të Serbisë në New York u mblodhën shumë qytetarë shqiptarë, ndër ta edhe disa figura të njohura publike ku njëri nga ta ishte edhe këngëtari Meda.

Në përkrahje të liderit të AAK-së Ramush Haradinaj i cili u arrestua ditë më parë në Francë dhe po mbahet ende në paraburgim, këngëtari Meda iu bashkëngjit kësaj proteste me një këngë dhe këndoi para të pranishmëve. Ku kjo këngë pikërisht iu kushtohet vëllezërve Haradinaj.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)