Lajme

Nismës për Kosovën i bashkohet kryetari i PD’së në Kaçanik/FOTO

15:36 | 21 April 2017
unnamed (6)

Kryetari i NISMA për Kosovën, Fatmir Limaj, sot ka mbajtur një konferencë për medie.

Kryetari Limaj gjatë kësaj konference ka prezantuar edhe ish nënkryetarin e Partisë së Drejtësisë, kryetarin e PD’së në Kaçanik, aktualisht këshilltarin komunal në Asamblenë komunale të Kaçanikut, Avni Tafili, që nga sot, me bashkëpunëtorët e tij, i janë bashkuar Nismës për Kosovën.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kryetari Limaj tha se nga sot kandidati ynë për kryetar të Kaçanikut, Agim Çakaj, do ta ketë shumë më të lehtë, që si ekipë e fuqishme e Nismës, të i sjellin ndryshimin e shumëpritur qytetarëv dhe qytetit të Kaçanikut. Avni Tafili, ftoi të gjithë ata që duan një Kosovë të zhvilluar dhe të drejtë, ti bashkohen

Nismës për Kosovën dhe iniciativës për të dërguar përpara proceset e vendit, duke i dëshmuar botës që në Kosovë mund të qeveriset si është më së miri.

Kryetari i degës së Nismës në Kaçanik, Agim Çaka duke e vlerësuar aderimin e Tafilit, tha se ngjarja e sotme është moment i rëndësishëm për partinë pasi që iu bashkua një personalitet me bagazh intelektual dhe të definuar politik./INFOKUSI

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)