Rozë

Një çift i lumtur si Anita dhe Ramushi, ja 10 fotografitë më të mira! (FOTO)

20:02 | 10 January 2017
anita6-848x478

Anita Haradinaj është emri i moderatores së njohur e cila po ashtu është edhe bashkëshortja e liderit të AAK-së Ramush Haradinajt.

Anita dhe Ramushi janë një ndër çiftet më të lumtura që njeh publiku shqiptar, të paktën kështu shihet në paraqitjet e tyre po ashtu edhe në fotografitë që ata publikojnë, shkruan GazetaBlic.

Në fotografitë më poshtë shihni 10 foto të çiftit Anita dhe Ramush Haradinaj:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)