Kuzhina

Nuk dini ç’të bëni me mbetjet e drekës së djeshme? Gatuani kaserole shumë të shijshme! (Video)

08:51 | 19 December 2016
n

Nuk keni ngrënë drekën të cilën e keni gatuar dje? Ja se si në mënyrën më të mirë t’i përdorni ushqimin e mbetur dhe të gatuani një racion shumë të shijshëm, transmeton Telegrafi.

Përbërësit:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

* 1 vezë,
* Mish gjel deti,
* Karotë,
* Qepë të reja,
* Djathë,
* Kripë,
* Piper,
* Bukë bajat

Si të gatuani kaserola të shijshme nga mbetja e drekës së djeshme, shikojeni në videon në vijim:

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)