Rozë

Nuk ka rroba që ia mbajnë gjoksin brenda kësaj super-bombe (Foto+16)

08:46 | 21 April 2017
486801-650x358_1492755693-2924091

Jojo ka postuar disa foto ku shihet që gjoksi i saj shpërthyes mezi mbahet nga bikinit, që në këtë rast duken shume të vegjël, shkruan “Daily Star”.

Bikinit që i kishte vënë kjo modele ka bërë që ajo të komentohet dhe të pëlqehet mjaft nga komentuesit e saj të shumtë që i ka në Instagram.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Jojo ka 6.7 milionë ndjekës në Instagram dhe sa herë që hedh foto-sesione të reja në rrjet ato marrin miliona shikime.

Kjo femër përveç se një seks-bombë mund të konsiderohet edhe si një bombë në rrjetet sociale.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)