Fun & Video

Obezja daneze kthehet në “bombë seksi” (FOTO)

10:11 | 12 January 2017
ballinaaa_1484214680-749454

Një studente daneze 21-vjeçare ka bërë një shndërrim të pabesueshëm pas një çasti të sikletshëm që kaloi.

Mathilde Broberg nga Aarhus, peshonte 126 kg.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Por tani është kthyer në një femër seksi dhe ka nisur karrierën si modele.

E gjitha nisi pak kohë më parë kur shkoi të luante në një park lojërash.

Aty e përzunë pasi ishte shumë e shëndoshë.

Kjo ishte pika e kthesës për të.

Tashmë ajo është më pak se gjysma e peshes qe kishte dhe pozon si modele per veshje te brendshme.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...