Lajme

Pamje ekskluzive: Ramush Haradinaj dërgohet në gjykatë (Video/Foto)

10:31 | 12 January 2017
ramush-haradinaj-do-t-euml-lirohet-shum-euml-shpejt-hd_1483611329-7997921

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka mbërritur në Gjykatën në Colmar të Francës, aty ku do të mbahet seanca për të.

Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka ndodhet brenda sallës ku do të mbahet seanca dhe raporton për të gjitha detajet në këtë proces.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Sipas tij, në sallë aktualisht janë rreth 20 shqiptarë të Kosovës që do ta përcjellim seancës./Indeksonline/

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...