Rajoni dhe Bota

Pit Bulli sulmon vajzën e mitur (VIDEO +16)

18:32 | 21 April 2017
sulmi-31_1492790406-2305566

Ky është moment tronditës, kur një qen pit bull, sulmon një fëmijë.

Video është filmuar në Nju Jork.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Për fat gjatë sulmit ka mbërritur i zoti i qenit, që e ka marrë atë, por fëmija, siç duket dhe në foton poshtë, ka marrë plagë të rënda.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...