Rozë

Po të shikoni fotot e kësaj modele do të pësoni marramendje (Foto)

07:11 | 12 January 2017
mmmm_1484203639-9176226

Fizikun e kësaj femre padyshim që mund ta kenë zili shumë femra.

Anastasia njihet ndryshe edhe si rivalja e Kim Kardashian vazhdon të publikojë foto tejet seksi dhe provokative.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ajo këmbëngul se linjat e saj trupore janë natyrale për dallim nga Kardashian e cila sipas saj ka kryer ndërhyrje kirurgjike.

Më poshtë mund të shihni disa nga fotot më të nxehta të bukuroshes 22- vjeçare.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)