Siguri

Podujevë, sulmohet një person dhe i grabiten 800 euro

14:49 | 09 October 2016
policia_kosoves-620x330

Një vjedhje nën kërcenim dhe me sulëm fizik ka ndodhur para dy ditësh në Podujevë. Rasti ka ndodhur në një Taxi kur dy persona lanë sulmuar fizikisht një qytetar dhe ja kanë grabitur 800 euro. Policia sot ka njoftuar se lidhur me këtë rast është një i dyshuar, njofton portali INFOKUSI.

“Me darët 07.10.2016 në ora 19:30. Viktima mashkull K/Shqiptar ka raportuar se derisa ishte në një veturë TAX-i, i dyshuari mashkull K/Shqiptar në bashkëveprim me dy të dyshuar tjerë duke e  sulmuar fizikisht i kanë grabitur një shumë parash prej 800€. Të njëjtit e kanë nxjerr nga vetura viktimën dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Me 08.10.2016 është arrestuar një i dyshuar mashkull K/Shqiptar dhe pas intervistimit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë. /INFOKUSI.COM

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)