Rozë

Publikohet fotografia e parë e çiftit Heidi Lushtaku dhe Haxhi Krasniqit (FOTO)

21:44 | 11 January 2017
haxhi-krasniqi-heidi-lushtaku

Bokseri shqiptar Haxhi Krasniqi është në lidhje dashurie me bukuroshen Heidi Lushtaku.

Modelja, Heidi Lushtaku është njëra nga femrat shqiptare më linjat trupore më seksi dhe bombastike.

Vetë Heidi ka bërë tashmë publike fotografinë e parë të saj me të dashurin Haxhi Krasniqi.
Në këtë foto ata të dy duken se përshtaten shumë në mes vete!

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)
Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)