Rozë

Publikohet një video porno e aktores së famshme tek bën striptiz (Video +18)

13:30 | 25 April 2017
akt_1493118638-2691239

Një video e filmuar në fshehtësi ka kapur në një moment tejet të sikletshëm dhe intim aktoren superseksi.

Jennifer Ruiz Diaz ishte duke u ndërruar, teksa e ndihmonte një asistent mashkull i cili ka mbetur i ngrirë kur ka parë që ajo i hoqi të gjitha rrobat dhe atij i duhet ta ndihmonte… por ku t’i mbante sytë më parë?!

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Pamjet janë hedhur online dhe në vetëmpak minuta video është bërë virale.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)