Lajme

QKUK deklarohet për gjendjen shëndetësore të Bajram Rexehpit

17:12 | 21 April 2017
screen-17.12.03[21.04.2017]

Tashmë po bëhen disa ditë qe ish kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ndodhët i shtrirë në QKUK pas pësimit të sulmit në tru.

Në një përgjigje për ‘Indeksonline’, zëdhënësi i QKUK-së, Shpend Fazliu ka bërë me dije se ish kryetari i komunës se Mitrovicës, vazhdon të mbetet nën përkujdesin shëndetësor mjekësor në mjekimin intensiv nga QKUK.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Fazliu ka bërë me dije se konsiliumi mjekësor po përcjellë gjendjen e tij dhe të njëjtën gjë do ta bëjë edhe ditët në vazhdim, përfshi ditët e vikendit.

“Ish-kryeministri, vazhdon të mbetet nën përkujdesin shëndetësor mjekësor në mjekimin intensiv në QKUK, nga ekipa mjekësore e udhëhequr nga anesteziologët dhe stafi i këtij shërbimi. Konsiliumi mjekësore po përcjellë gjendjen dhe të njëjtën gjë do ta bëjë edhe ditët në vazhdim, përfshi ditët e vikendit”, ka thënë Fazliu.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...