Rajoni dhe Bota

Rasti tronditës në Shqipëri/ 20 vjeçarja seks me vjehrrin se nuk bënte dot fëmijë me burrin

11:32 | 07 April 2017
largea-perdhunim1362302936_1491556044-2092987

Rasti i Margaritës, 13-vjeçe, për të cilën ka menduar familja, e cila e ka fejuar me një djalë shumë më të madh se veten, ka sjellë në dritë edhe një tjetër histori tronditëse.

E kjo nuk ka ndodhur shumë larg nesh. Diku në Shqipëri, ndoshta tek fqinjet e kusherinjve tane, ndoshta tek fqinjet tane. Rastin e zbulon psikologia Denada Toce, e cila ka folur me gazetarin e “Le Iene”, per historine e Alfredit qe sot është 25-vjeçar dhe pret që Margarita të rritet edhe pak e të martohen zyrtarisht. Por ajo ka treguar edhe per nje vajze qe e ka takuar 3 vjet me pare, e cila nuk mund te bente femije me burrin, dhe ky i fundit, e lejoi te kryente marredhenie seksuale me babane e tij, pra vajza me vjehrrin, per te kuptuar se kush e kishte problemin.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

“Tre vjet më parë, takova një vajzë që ishte 20 vjec dhe ajo ishte e martuar me një burrë që nuk mund të bënte fëmijë. Për të kuptuar nëse ai ishte problemi, nuk mund të shkonin tek një mjek, por vendosën që me babanë e burrit, pra vjehrrin, të bënte seks me të, me vajzën. “Pra burri për të provuar infertilitetin e tij ka lejuar që gruaja e tij të bëjë seks me babanë e tij”, thotë gazetari.

“Kjo është një gjë që ndodh në një shoqëri primitive, nuk është vetëm një gjë e izoluar në këto vende. Gruaja nuk mundet të ketë të drejtat njerëzore”. thotë Denada më tej.

Ndiqeni ne minuten 8 te videos: http://www.video.mediaset.it/video/iene/puntata/pelazza-le-spose-bambine_707996.html

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)