Rajoni dhe Bota

Refuzon ta fikë cigaren, policia e bën për spital (Video, +18)

00:23 | 07 April 2017
1-138-780x439

Komisioni disiplinor ka filluar hetimet kundër katër policëve gjermanë, pasi që rrahën brutalisht një qytetar.

Pas një aksident trafiku që kishte ndodhur më 19 shkurt në Shtutgart, njëri nga pjesëmarrësit e aksidentit kishte ndezur një cigare për tu qetësuar, transmeton Telegrafi.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Megjithatë, atij i afrohet njëri nga policët të cilët po kryenin ekspertizën duke i kërkuar ta fikë cigaren.

Duke shpërfillur urdhrat e policit, në një moment polici i afrohet dhe fillon ta godas. Por, atij shpejt i bashkëngjiten edhe kolegët e tjerë, të cilët e përplasin për tokë dhe e grushtojnë fytyrës.

Videoja e rrahjes është shfaqur në internet, kurse policia ka filluar hetimet kundër katër policëve të cilët me veprimin e tyre kanë shokuar opinionin gjermanë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)