Kuzhina

Rekomandohet nga mjekët, përdoreni këtë pije për shërim

15:39 | 26 December 2016
nutri-780x439

Derisa mjekësia po përballet me rezistencë të baktereve në antibiotikë, shpeshherë zgjidhja më e mirë për të luftuar ftohjen dhe gripin janë gjërat më të thjeshta.

Kjo është një metodë natyrale, por shumë e preferuar nga mjekët së fundmi për të trajtuar problemet sezonale të ftohjes dhe gripit.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Përpos, supës së pulës, çajit me mjaltë dhe ujit me kripë, mjekët rekomandojnë edhe këtë smoothie më përbërës natyral që ndihmon në lehtësimin e simptomave ose edhe përshpejtimin e shërimit.

Prandaj, merreni blenderin tuaj Nutribullet dhe filloni të shëroheni në mënyre natyrale me smoothie natyral!

Përbërësit e këtij Smoothie:

• 2 portokaj të qëruar

• 1/2 qitro të qëruar

• 1 banane e qëruar

• 2.5 cm rrënjë xhenxhefili

• 1/2 gote majdanoz

• 1 gotë nga gjethja e preferuar e perimes suaj

• 1/2 speci i qëruar

• ujë sipas dëshirës

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...