Kuzhina

Rraffaello

15:34 | 18 April 2017
Screenshot_3

Përbërësit

2.5 gota kokos
1 gote shllag krem
2 luge te gjelles sheqer pluhur
1 vanilje
1 gote te çajit Krem
lajthi

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Hapat

1
Kokosin, sheqer pluhurin, vaniljen, vendosni në një enë.

2
Pastaj shtoni krem shllagun dhe vazhdoni përzierjen. Prej glazurës formoni topa të vegjël.

3
Bëni hapjen e brumit dhe në midis vendosni lajthinë, pastaj e mbyllni brumin.

4
Disa prej topave të vegjël i zhyteni në çokollatë, disa në kokos.

5
Përmbi ia hidhni çokollatën e shkrire.

6
Ju bëftë mirë!

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)