Lajme

Rrahje masive në mes të Prishtinës, pati edhe të shtëna (Video)

13:24 | 25 April 2017
rrahje-masive-n-euml-prishtin-euml_2_hd

Pesë të rinj janë përfshirë në një sherr në lagjen “Dardania” të Prishtinës mesditën e sotme.

Sipas mesazhit të mbërritur në redaksinë e JOQ.al, nga sherri i të rinjve rreth moshës 18 – 20 vjeç, nuk ka pasur lëndime, pra të plagosur, por vetëm dëmtim të makinave që mund të shihen dhe në foto.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ka qenë një qytetar që ka raportuar ngjarjen pranë redaksisë tonë, duke theksuar se janë dëgjuar katër të shtëna me armë.

I kam realizuar këto foto para 20 minutash, pra rreth orës 12:00, kur hapa dritaren ngaqë dëgjova të shtënat.

Pashë duke u rrahur pesë persona të moshës 18-20 vjeçe.

Kur erdhi policia realizova këto foto. Të plagosur nuk ka, por janë dëgjuar katër të shtëna me armë. Vetura e kuqe dhe golfi janë dëmtuar nga arma. Policia është ende në vendngjarje dhe unë po i  shoh nga ballkoni”, shkruan qytetari.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)