Rozë

Ryva flet për herë të parë pasi u bë nënë

22:37 | 20 April 2017
ryva_1492719772-1878148

Këngëtarja Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo e ka sjell në jetën të bijën e saj Dorelen, që tashmë është dashuria më e madhe e këngëtares.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Ryva Kajtazi flet për herë të parë për revistën “Kosovarja” rreth ndjesisë së të bërit nënë.

“Është gjëja më e bukur në botë. Një fëmijë është bekimi dhe dhurata më e madhe që mund ti bëhet një femre. Frazat mund të tingëllojnë si klishe, por realiteti nuk është aspak i tillë, pasi ka të bëjë me një eksperiencë të pa krahasueshme”.

Ryva thotë se Dorela është mirë dhe se e ka plotësuar shumë. Këngëtarja ka shtuar se jetës muzikore do ti kthehet menjëherë në start të sezonit veror.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)