Rozë

Sfidon modelet dhe këngëtaret, kush është femra që ‘bombardon’ Instagramin (Foto)

14:45 | 11 January 2017
screenshot-27_1484145695-2696137

Ajo është një nga femrat më të dashuruara me Instagramin.

Çuditërisht nuk është as  modele, fotografe, këngëtare apo blogerre. Jemi mësuar që këto vajza kanë një varësi të theksuar pas rrjeteve sociale.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Eni Çobani është një nga personat publikë që është shumë bujare me postimet e saj në Instagram.  Nuk ka ditë që ajo të mos rifreskojë profilin e saj me 3 apo më shumë foto të shoqëruara me mesazhe humanitare dhe ‘dashurie’ për punën që kryen.

Moderatorja e emisionit të së dielës “Shihemi në gjyq” është në një harmoni me veten që nuk mund të mos vihet re. Eni e buzëqeshur vrapon gjithmonë në një hap me kohën./Express/ 

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)