Fun & Video

Sherr mes dy të moshuarve (VIDEO)

13:53 | 21 April 2017
fun_1492775004-9393727

Ky është ndoshta sherri më qesharak që keni parë ndonjëherë.

Dy persona të moshuar, miq me njëri tjetrin, nisën të ziheshin pasi njëri prej tyre mendonte se shoku i tij nuk po i kushtonte më edhe aq rëndësi.

Por, pikërisht kur dukej se debati ishte nxehur mjaftueshëm, njërit prej tyre i bien syzet.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Kaq ka mjaftuar që të dy ta ndërpresin sherrin dhe të vihen në kërkim të tyre.

Pasi i gjetën syzet, gjithçka dukej se inati ndaj njëri tjetrit kishte përfunduar tashmë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)