Rozë

Shikoni se sa ka ndryshuar Nermini! (Foto)

21:58 | 20 April 2017
295169-640x358

“Aci Hayat” apo siç përkthehet në shqip “Jetë e hidhur” është njëri ndër serialet e para turke që është transmetuar te ne dhe para ekranit ka mbledhur një numër të madh të shikuesve.

Jo vetëm ngjarja e ka bërë të veçantë këtë serial, por edhe aktorët e një prej tyre është edhe Selin Demiratar apo siç njihet në serial si Nermini.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Aktorja shumë e dashur për publikun Selin Demiratar, tani ka ndryshuar paksa në dukje, por përsëri mbetet shumë e bukur dhe tërheqëse.

Shikoni më poshtë disa foto nga përditshmëria e aktores.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)