Rozë

Shokon Kallashi: Skënderbeu konsumonte kokainë (Foto)

10:46 | 12 January 2017
kallashi-1_1481615977-3817291

Valltarja seksi kosovare Donjeta Kosumi- Kallashi ka shokuar me një foto që ka publikuar në Facebook.

Ajo ka postuar një foto të statujës së Skënderbeut të mbuluar më borë dhe ka thënë se mbi këtë monument ka kokainë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Express sjell foton e Kallashit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)