Lifestyle

Si të keni hundë të bukur pa ndërhyrje kirurgjike? (Video)

10:56 | 12 January 2017
istock_000008598157_large-740x1024-780x439

Të gjitha femrat e famshme konsiderohen të bukura për shumë tipare por kryesisht sepse kanë një hundë të bukur. Meqenëse është tipari që ndodhet ne qendër të fytyrës është dhe ai që bie më shumë në sy.

Ka shumë mënyra për ta riformëzuar hundën tuaj pa qenë nevoja e ndërhyrjes së një kirurgu. Kryeni këto ushtrime rregullisht dhe do keni një hundë me një formë perfekte./tvklan.al

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)