Sport

‘Skifterat’ dhe ‘Intelektualët’, me gjest të madh për Ramush Haradinajn (FOTO)

15:10 | 11 January 2017
ramusss

Ish-komandanti i UÇK-së dhe kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, vazhdon të mbahet në paraburgim nga shteti francez pas kërkesës së Serbisë drejtuar Interpolit, raporton Gazetaolle.com.

Tifozët e Dritës, ‘Intelektualët’ dhe ata të Gjilanit ‘Skifterat’ kanë bërë apel që nesër të protestohet në mënyrë masive në qytetin e Gjilanit.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Më poshtë mund ta lexoni apelin e Dritës. /Gazetaolle.com

r  ski

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)