Fun & Video

“Skifteret femra” – Nënë e bijë kryejnë vjedhjen spektakolare në Tiranë (Foto/Video)

10:15 | 12 January 2017
screenshot-6_1484210188-3374368

Një ngjarje aspak e këndshmë ka ndodhur në tregun e medreses në Tiranë , ku nje nënë se bashku me të bijën kanë vjedhur çantën e pronarit të një dyqani.

Pronari ka denoncuar me foto dhe video. Në videon do shihni se si e ëma mbulon vajzën e saj të kryej vjedhjen e një çantë të zezë sic duket në video . Nëna dhe e bija e saj futen në dyqan, shkojnë tek çanta, e cila ndodhet në fillim të dyqanit , më pas e ëma bllokon pamjet që mos të duket nga shitësja. Vajza e saj merr çantën dhe më pas largohen me shpejtësi./Shqiperiaime

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)