Kuzhina

Supa më e shëndetshme me mish viçi, me perime dhe elb (video)

09:25 | 27 December 2016
supa-780x439

Përbërësit:

▪ 1 lugë vaj ulliri
▪ rreth 1 kg mish viçi të prerë në kube
▪ 4 patate të madhësisë mesatare (gjithashtu të prera në kube)
▪ 4 karota mesatare të prera në kube
▪ 1 qepë e vogël
▪ 3 degë selino
▪ 6 thelpinj hudhre
▪ ½ litri lëng mishi
▪ një lugë e vogël trumzë pluhur
▪ rreth 40 g domate të prera në kube
▪ ¾ e gotës elb
▪ kripë dhe piper

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)