Ekonomi

U hap edhe një pikë e re e Petrol Company

19:38 | 04 January 2017
dsc1636-780x439

Kompania e njohur e derivateve Petrol Company, si gjithmonë është nder të parat sa i përket risive në vend.

Kësaj radhe u hap edhe një pikë e re, tek Medreseja në Prishtinë, ku gjatë këtyre ditëve çmimet e derivateve janë promovuse dhe më të lira në treg, derivate cilësore, të testuara dhe të kualitetit të lartë të cilat u qëndrojnë temperaturave të ulëta deri në -26 gradë.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Petrol Company me punën e saj, stafin energjik dhe të përkushtuar, ka arritur që deri më tani në tërë Kosovën të këtë 30 pika të shitjes, numër ky që po rritet dita ditës.

“Besimi i klientëve për derivatet cilësore, kënaqësia e tyre nga shërbimet dhe ushqimet e shijshme në restaurant, gjithashtu gama e gjerë e produkteve që u ofrojmë klientëve në të gjitha marketet tona, na kanë dhënë vullnet që në të vazhdojmë me punën tonë, të mos ndalemi me kaq dhe të vazhdojmë me risi të tjera në vitin 2017”, ka thënë menaxheri i përgjithshëm Fatjon Selmonmusaj.

Gjithmonë afër jush, aty ku litri është litër vetëm me Petrol Company.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)