Fun & Video

Vajza rrezitet topless por vjen anakonda (VIDEO)

09:58 | 12 January 2017
anakonda-534x360_1484212639-3574982

Një shaka jashtë çdo logjike.

Një vajzë po shijonte diellin dhe ishte topless.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 34)

Por dy miq të saj i kanë bërë ndoshta shakanë më mizore.

Ata i hodhën një gjarpër anakonda të padëmshëm.

Frika e vajzës kur kupton se çfarë po i lëviz në trup, është tejet e madhe.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)