Auto&Tech

Vetura turke që transformohet në robot (Video)

13:40 | 21 April 2017
turkish_1492773548-2641198

Një kompani turke ka sjellë në realitet filmin “Transformers”, duke modifikuar një BMW e cila transformohet në një robot.

Falë kompanisë në Ankara, kjo veturë mund të transformohet në një robot – dhe videoja e transformimit kishte mahnitur internetin.

Vazhdoni leximin nën reklamë ...

Loading...

Videoja shfaq një BMW M3 duke shkuar në drejtim të kamerës, kur më pas fillon të transformohet në robot, transmeton Gazeta Express.

Procesi i transformimit merr më shumë kohë sesa në filma, por ia vlen të shikohet.

Error, group does not exist! Check your syntax! (ID: 27)
Loading...